Hakkımızda

Hayat Tasarruf Hakkında

Güçlü devletler, güçlü ekonomiler ile olur, güçlü ekonomiler ise refah düzeyi yüksek toplumlar ile.

Günümüzde 21. yüzyıl finansman modelleri ve küresel ekonomiye baktığımızda toplumların yeterli düzeyde birikim yapmalarını ve bu birikimleri yatırıma çevirmelerini sağlayacak finansman modeller yeterince yoktur.

Ülkemizde ise bu durum banka kredileri, TOKİ, kooperatifler vb. gibi sistemler ile sağlanmaktadır. Biz ise tam bu noktada Tasarrufa dayalı faizsiz finansman modeli ile insanların düşük ödemelerle büyük yatırımlar yapmalarını ve bunu yaparken de faiz ödememelerini ön gören bir finansman kuruluşuyuz.  

Bizi bu sektördeki benzer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz 15 aydan 15 yıla kadar Uzanan vade seçeneklerimiz, düşük taksit ödeme imkânlarımız, erken teslim seçeneklerimiz ve en önemlisi HTS Sistemimizdir.
VİZYONUMUZ, MİSYONUMUZ, DEĞERLERİMİZ

Güçlü sermaye yapısı ile tasarruflarınız güvende.

Fazisiz Finansman modellerimizi uluslararası düzeye çıkararak ülke ekonomisine katkı sağlamak ve  alternatif fikirler üreterek ülkemize ve dünyadaki tüm faizsiz finansman modellerini destekleyen ülkelere değer katan bir marka olmak

Faizsiz sistemde hayallerine kavuşmak isteyen herkesi faizsiz ve kefilsiz bir şekilde Hayat Tasarruf yöntemleri ile hayallerine kavuşturma isteğindeyiz bu bağlamda yeni tasarruf modelleri ile uluslararası düzeyde faaliyet gösteren bir firma olma arzusundayız

Birçok yenilik ile sektöre yön vermeye birikim yapmak İsteyen tüm bireylerimizi sistemimizle tanıştırmak için yola çıktık. Bu doğrultuda güçlü kadrolarımız ile Ülke ekonomisine Değer katmaya ve tasarruf etmeyen kalmayana kadar ilerleyeceğiz.